Mājas tekstils no LORENA CANALS

14 dalījušies soc. tīklos

fons

Kad paklājs sāk piešķirt nozīmi interjeram.

Zīmols LORENA CANALS zināms visā pasaulē saistībā ar stilīgu un ļoti praktisku mājas tekstilpreču ražošanu – preces ražotas no 100% kokvilnas, ar plašām iespējām mazgāt veļasmašīnā, ļoti izteiksmīgu un mūsdienīgu dizainu.

Ar divām galvenajām fabrikām Indijā, galvenajiem birojiem Barselonā un Ņujorkā, ražotnēm Eiropā, Āzijā un Amerikas Savienotajās Valstīs, tekstilpreču tapšanā piedalās aptuveni 170 mākslinieki, lai ikviena detaļa tiktu ievērota, izstrādāta un noslīpēta līdz pilnībai, minot to, ka viss, kas ir atrodams plašajām preču klāstā, ir smalks roku darbs.

c-bubbly-bl_6

MAZGĀJAMIE PAKLĀJI? IDEĀLI!

“Kādu dienu, skatoties to, kā mani mazie spēlējas uz paklāja, iedomājos, kāpēc es to nevarētu izmazgāt mājās, mājas apstākļos? Ātri vien sapratu, ka tas nav iespējams ar konkrēto paklāju, kas atrodas mājās, tāpēc sāku izstrādāt perfekto paklāju, kas atvieglos ne viena vien vecāka ikdienu. Nu, ir pagājis laiks, un es veidoju perfektos paklājus – 100% kokvilnas, viegli kopjamus, ļoti stilīgus!”

LORENA CANALS dibinātāja un galvenā dizainere

c-ber-burg_9

Atrodi arī savu perfekto paklāju, neraizējoties nedz par tā mazgāšanu un kopšanu, nedz to, vai tas spēs iekļauties telpas interjerā, jo tas to spēs!

Meklē plašo LORENA CANALS tekstilpreču klāstu t/c Spice Home ALANDEKO veikalā vai www.alandeko.com

ALANDEKO Junior - mazo dizaina entuziastu paradīze