Aizkari ir viens no svarīgākajiem interjera elementiem, kas jebkuru telpu padara par mājīgu miera un atpūtas vietu jeb Jūsu personīgo oāzi. Dzīvojamās telpas nav tikai sienas, logi un durvis, tās ir kā īpaša ziņojuma vēstneši – proti, Jūsu dzīvesstila, gaumes un personības atspoguļojums.

Īpaša telpas atmosfēra ar ALANDEKO aizkariem

Mēs esam pārliecināti, ka dažāda dizaina un krāsu aizkari ir spējīgi radīt burvīgu noskaņu, lai Jūs justos patīkami un ērti savās mājās. Mēs, ALANDEKO komanda, jau 20 gadus piedāvājam Jums visplašāko aizkaru audumu kolekciju no visdažādākajiem ražotājiem, lai Jūsu logi iegūtu jaunu un skaistu veidolu.

Izvēloties mūsu aizkarus, Jūs saņemsiet nevis parastu drēbi, ar ko nosegt logu vai izvairīties no saules. Jūs iegūsiet kaut ko krietni vairāk – Jums būs iespēja radīt tādu auru savai telpai, kādu vien vēlēsieties, ar mūsu daudzveidīgo un plašo aizkaru piedāvājumu.

Lasīt vairāk

 

JAUNAS PĀRMAIŅAS

Ja Jūsu dzīvē ir iestājies jauns periods un vēlaties kaut ko mainīt, tad pamainiet aizkarus! Dienas un nakts dekoratīvie aizkari radīs jaunas vēsmas un īpašu noskaņu telpā.

Mūsu plašajā aizkaru audumu kolekcijā Jūs atradīsiet arī:

 • Aptumšojošos, mitrumizturīgos un ugunsdrošos aizkaru audumus;
 • Dekoratīvās un motorizētās aizkaru stangas.

MĀJĪGUMS

Radiet īpašu mājīguma sajūtu ar romiešu paceļamajiem aizkariem! Šos aizkarus ir iespējams izgatavot no visdažādākajiem aizkaru audumiem. Turklāt romiešu aizkari ekonomē vietu tāpat kā rullo žalūzijas.

Romiešu aizkari:

 • Ir ļoti ērti kopjami, uzstādāmi, viegli noņemami un mazgājami;
 • Var būt vadāmi manuāli vai automatizēti ar pulti, saules un siltuma sensoru vai taimeri.

INDIVIDUALITĀTE

Piešķiriet savai telpai raksturu un individuālu stilu ar Jūsu izvēlēto aizkaru audumu! Mēs palīdzēsim izplānot vispiemērotāko aizkaru dizainu.

Mūsu aizkaru saloni piedāvā:

 • Dizaineru konsultācijas;
 • Dizaina izstrādi;
 • Aizkaru modelēšanu, šūšanu un uzstādīšanu;
 • Garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu;
 • Aizkariem pieskaņotu dekoratīvo gultas pārklāju un spilvenu modelēšanu un šūšanu.

FUNKCIONALITĀTE

Daudzi mūsu aizkari ir paredzēti ne tikai estētiskiem, bet arī funkcionāliem mērķiem.

Mūsu piedāvājumā ir pieejami:

 • Bīdāmo paneļu aizkari, kas lieliski sadala telpu kā dizaina objekts;
 • Aizkaru sistēmas ziemas dārziem, kas sniedz perfektu aizsardzību no saules un karstuma;
 • Akustiskie aizkari, kas absorbē skaņu telpā un kas var tikt izmantoti koncertzālēs, birojos, studijās, kā arī mājokļos.

Izvēloties ALANDEKO, Jūs izvēlaties kvalitāti

20 gadi aizkaru šūšanas jomā nav nemaz tik maz, tāpēc mūsu klienti var būt droši par labāko detaļu un kvalitatīvāko audumu izmantošanu. Ar mūsu brīnišķīgo un pieredzējušo dizaineru un šuvēju komandu Jūs saņemsiet tikai augstākās kvalitātes pakalpojumus un Latvijā ražotu preci. Turklāt Jūs saņemsiet 2 gadu kvalitātes garantiju mūsu ražotajiem aizkariem.

Izvēloties ALANDEKO, Jūs izvēlaties mūsdienīgus interjera risinājumus

Mēs visu laiku attīstāmies un sekojam līdzi jaunākajām tendencēm logu noformēšanā, iedvesmojoties no aktuālākajām nozares izstādēm Eiropā un Āzijā. Mūsu aizkaru automatizācija ir mūsdienīgs risinājums vieglākai ikdienai. Ērta aizkaru kontrole tikai ar viena pieskāriena palīdzību!

Mūsu svarīgākās vērtības

Aizkari ir lieliska izvēle, ja vēlaties ieviest jaunus interjera risinājumus. Aizkari var kļūt par Jūsu interjera dvēseli, tāpēc izvēlieties mūsu pakalpojumus, lai saņemtu kvalitatīvus aizkarus, kas daudzu gadu garumā priecēs Jūsu acis un sirdi! Augsti kvalitātes standarti, kārtīgi padarīts darbs un Jūsu smaids sejā, lūkojoties uz lieliski sašūtajiem aizkariem, – lūk, tās ir mūsu patiesās vērtības!

tel

Vēlaties saņemt konsultāciju vai veikt pasūtījumu? tel-sm +371 670 629 29 | mail-sm Klātienē - kādā no veikaliem