Visiem patīk saulainas un gaišas dienas, tomēr ilgstoši izturēt lielu karstumu un tiešos saules starus ir ļoti grūti, it īpaši, ja telpā ir daudz logu. Noslēpties no saules un patīkami pavadīt laiku ēnā palīdzēs efektīvs un praktisks risinājums – markīzes.

MARKIZES_BENEFITS

Kāpēc izvēlēties markīzes?

ALANDEKO markīzes apvieno sevī funkcionalitāti, dizainu, komfortu, kvalitāti un garantiju, sniedzot efektīvāko risinājumu dzīvojamo, sabiedrisko un tirdzniecības ēku logu apēnošanai no ārpuses, ēnas zonas radīšanai un estētiskam fasādes noformējumam.

Lasīt vairāk

 

Funkcionalitāte

Markīžu galvenās funkcijas ir apēnot logus no ārpuses, aizkavēt karstos saules starus un sniegt patīkamu ēnu un baudāmu vēsumu. Kvalitatīvas markīzes aizsargā telpas no saules un karstuma, tāpēc tās lieliski noderēs karstās vasaras dienās, kad žalūzijas vai tonētie stikli nesniedz cerēto glābiņu no saules.

Dizains

Mūsu piedāvātās dizaina markīzes ne tikai lieliski aizsargā no saules, bet arī kalpo kā dekoratīvs elements mājokļiem vai ēkām. Piemēram, lielu platību apēnošanai izvēlieties terases markīzes, kas ir īpaši ieteicamas mājokļu terasēm un āra kafejnīcām, jo tās rada ne tikai ēnu, bet arī kalpo estētiskiem mērķiem.

Komforts

Izvēloties mūsu ražotās markīzes, Jūs izbaudīsiet lielisku:

  • Pirmkārt, markīžu radītā ēna un patīkamais vēsums liks Jums justies fiziski komfortabli, jo radīsiet patvērumu no tiešajiem saules stariem un to radītā karstuma;
  • Otrkārt, markīžu vadīšana un kontrole ir ļoti viegls un ērts process, pateicoties inovatīvām automatizācijas iespējām.

Kvalitāte

Jau vairāk nekā 20 gadus mēs ražojam kvalitatīvas markīzes Jūsu prasībām. Lielāki vai mazāki logi, nestandarta logu izmēri vai specifiskas āra platības, mājoklis vai sabiedriskā ēka – mēs esam tas uzņēmums, kas piedāvā Jūsu mērķiem atbilstošākos logu noformējuma risinājumus! Izvēlieties Latvijā veidotas markīzes, kas ir ražotas no labākajām detaļām un atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem.

Garantija

Izvēloties mūsu markīzes, Jūs saņemsiet 2 gadu garantiju. Mēs nodrošinām markīžu uzstādīšanu, garantijas un pēc garantijas remontu, kā arī markīžu demontāžu un uzglabāšanu ziemas periodā. Mēs, ALANDEKO komanda, piedāvājam ērtu un uzticamu servisu un kārtīgi padarītu darbu!

DZĪVOJAMAJĀM TELPĀM

Ja esat dzīvojamās mājas īpašnieks un vēlaties apēnot savus logus no ārpuses un piešķirt savam mājoklim arī vizuāli pievilcīgāku veidolu, izvēlieties logu markīzes – ērti regulējamas nojumes, kas pasargās Jūsu telpas no tiešajiem saules stariem.

Vēlaties sava dzīvojamajā platībā radīt īpašu norobežotības sajūtu? Tad izvēlieties mūsu terases sānu markīzes, kas ir īpaši piemērotas rindu māju iemītniekiem, jo tās aizsargā no saules un arī no kaimiņu skatieniem.

Sabiedriskām un tirdzniecības vietām

Mēs piedāvājam dažāda veida markīžu uzstādīšanas risinājumus dažāda izmēra platību apēnošanai, no nelieliem skatlogiem līdz pat plašām terasēm, verandām un āra kafejnīcām.

Mūsu piedāvājumā Jūs atradīsiet:

  • Dekoratīvas un funkcionālas terases markīzes, kas rada patīkamu ēnu un ir paredzētas lielu platību apēnošanai;
  • Efektīvas verandas markīzes, kas ir paredzētas lielu stiklotu virsmu, jumtu sekciju un ziemas dārzu apēnošanai;
  • Arkveida formas kurvju markīzes, kas ir plaši izmantojamas sabiedriskās un tirdzniecības vietās, jo tās ir iespējams izgaismot un izmantot kā reklāmas laukumu;
  • Stacionāras metāla nojumes un pergolas, kuras izmanto specifisku āra platību apēnošanai un kuras tiek izstrādātas individuāli katra klienta vēlmēm.

ALANDEKO – pieredze, kvalitāte, individuāla pieeja katram klientam

Mums ir svarīgi, lai Jūs savās mājās justos ērti un patīkami, ko ir iespējams panākt ar skaistām, praktiskām un oriģinālām interjera lietām. Ar mēbeļu, aizkaru, žalūziju, markīžu un citu interjera elementu palīdzību Jūs spēsiet radīt tādu atmosfēru Jūsu mājās, birojā vai sabiedriskajā ēkā kādu vien vēlaties! Tāpēc ieskatieties mūsu plašajā interjera preču piedāvājumā un izvēlieties Latvijā ražotus un kvalitatīvus interjera risinājumus!

 

tel

Ir radušies jautājumi? Vēlaties veikt pasūtījumu vai saņemt konsultāciju? tel-sm +371 670 629 29 | mail-sm Pieteikt tikšanos klātienē