Visiem ALANDEKO izstrādātajiem produktiem: aizkariem, žalūzijām, markīzēm tiek dota 2 gadu garantija.

Piedāvājam žalūziju, aizkaru un markīžu uzstādīšanu, garantijas un pēcgarantijas remontu un labošanu, kā arī markīzu demontāžu un uzglabāšanu ziemas periodā.

 

ALANDEKO-serviss ALANDEKO serviss

 +371 670 629 51

 

Iegādājoties ALANDEKO izgatavotās preces, klients saņem arī lietošanas instrukciju, kas vienlaicīgi ir arī šī izstrādājuma garantijas talons. Katram izstrādājumam ir specifiski lietošanas noteikumi (tie ir uzskaitīti lietošanas instrukcijā), kuru ievērošanas gadījumā, garantijas laiks ir 24 mēneši no izgatavošanas brīža (izgatavošanas datums ir redzams lietošanas instrukcijā). Garantija attiecas tikai uz pilnībā apmaksātām precēm.

Remonta pieteikumus pieņem jebkurā ALANDEKO tirdzniecības vietā, kā arī birojā.

Īsākais ceļš, kā nonākt līdz Jums vajadzīgajam izstrādājuma remontam, ir vērsties pie pārdevējiem tieši tajā ALANDEKO veikalā, kurā ir veikts pasūtījums. Gadījumā, ja neatceraties, kur tieši esat preci iegādājušies, zvaniet uz ALANDEKO biroju. Augstākminētais attiecas gan uz garantijas, gan pēcgarantijas remontiem.

Mūsu meistari aizbrauks pie Jums un noteiks, vai šis remonts pakļausies garantijas remontu noteikumiem (ja ir ievēroti ekspluatācijas noteikumi) vai arī darīs Jums zināmas remonta izmaksas.

Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām un nevajadzīgiem remontiem, iesakām īpašu uzmanību pievērst lietošanas instrukcijām pat tad, kad esat izmantojuši mūsu meistaru pakalpojumus uzstādot žalūzijas vai aizkarus.

Brāķētu gabalpreču gadījumā jebkura veida preču nomaiņa var notikt tikai tad, ja varat uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu.