Šis ir STĀSTS PAR MĪLESTĪBU. Par mīlestību uz ēnu un gaismas spēli auduma krokās, par mīlestību uz  dažādajām sajūtām, ko sniedz pieskāriens vēl neattītam auduma baķim, par gaisā virmojošām vīzijām, kā šis audums pakļausies mūsu domām un rokām un kā ieguls savā vietā pie loga tā, it kā būtu nezināma mākslinieka otas sen iegleznots.  Par aizkaru, kas taps par interjera dvēseli, kāda cilvēka dzīves liecinieku  un skaistāko ietvaru dabas gleznai, kas redzama logā. Šis ir stāsts par mūsu brīnišķīgo dizaineru un šuvēju komandu.

Šo stāstu mēs RAKSTĀM IK DIENAS. Mēs to slīpējam, pulējam  un uzlabojam jau vairāk nekā 20 gadus. Ar savām zināšanām, ar savu meistaru pieredzējušajām rokām, ar labākajām detaļām un plašāko audumu izvēli. Tas ir stāsts par mūsu žalūziju ražotni, kur katrs atbild par savu darbu, kur ikvienam ir skaidrs, ka kopīga darbošanās noved pie laba un klientu atzīta gala produkta. Tas ir mūsu stāsts par mūsu produkta kvalitāti.

Šī STĀSTA AUTORI ir puiši, kas pie Jums ierodas krāsainos autobusos (gandrīz kā izrakstītās kamanās) ar Jūsu izvēlēto un mūsu izloloto žalūziju un aizkaru. Var teikt, ka viņi pieliek punktu mūsu kopējā stāsta pirmajai daļai. Viņi darbojas ātri un precīzi, cenšoties pārlieku neiztraucēt Jūsu ierasto ritumu, tomēr pēc  viņu aiziešanas Jūsu logi ir ieguvuši jaunu un skaistu veidolu.  Vai mēs varam teikt, ka viņi atnes Jums nedaudz prieka?

Visietilpīgākais ir STĀSTS par to, NO KURIENES tas viss atceļo. Un tas ir stāsts par daudzām izstādēm, uz kurām braucam jaunas lietas lūkoties. Par neskaitāmiem ražotājiem, no kuriem šīs jaunās lietas ceļo pie mums uz Latviju pāri trejdeviņām zemēm un trejdeviņām jūrām. Tas ir stāsts par milzīgu darbu, ko ieguldījuši mūsu tehniķi, lai izvēlētos pašu labāko un piemērotāko mūsu klientiem. Un tas ir stāsts par apraktu naudu. Par lielu naudu, ko esam ieguldījuši savos noliktavu plauktos, lai katrs no Jums savu žalūziju varētu saņemt dažu dienu laikā.