label-1

Mēs zinām, kā tas ir jādara!

Mēs ražojam šeit pat, Latvijā, un darām to jau sen, tāpēc zinām, kur ir atrodamas labākās detaļas un kvalitatīvākie audumi. Un mēs protam to visu savienot kvalitatīvā un ilglaicīgā produktā. Jūs varat būt droši par tā kvalitāti!

Mēs izstrādājam tieši Jums vispiemērotāko žalūziju vai aizkaru!

Jo mūsu pieredze šajā jomā ir vairāk kā 20 gadi, kuru laikā esam redzējuši daudz logu un klientu un spējuši atrisināt pat sākotnēji neticamus uzdevumus. Logu noformējums nav tikai interjera rota, tam ir jāpilda dažreiz pat ļoti sarežģītas funkcijas.

 label-2

Vismaz 2 gadi kvalitātes garantija!

2
GADI

Garantija visiem mūsu ražotajiem produktiem: aizkariem, žalūzijām, markīzēm.

5
GADI

Ražotāja garantija SOMFY žalūziju, markīžu un garāžu vārtu motoriem, to vadībai un automātikai.

100000
klienti

Vairāk nekā 100 000 apmierināti klienti pēdējo 7 gadu laikā.

Jūs saņemat vislabāko apkalpošanu!

Mūsu servisa puiši prot ne tikai ātri un kvalitatīvi strādāt objektā, bet arī saprot, ka Jūsu telpas pēc žalūziju uzstādīšanas vai remonta ir jāatstāj tīras un sakoptas. Mūsu dizaineri pārzina ne tikai produktu tehniskās īpašības, krāsu un kompozīcijas likumus, bet arī ir informēti par jaunākajām tendencēm logu noformēšanā, jo iedvesmojas aktuālajās nozares izstādēs Eiropā un Āzijā. Mūsu projektu vadītāji zina, kā strādāt apjomīgos, sarežģītos un laika rāmjos ieliktos objektos, jo darbs ar korporatīvajiem pasūtītājiem, sadarbība ar arhitektiem un būvniekiem ir viņu ikdiena.

 Jums ir kurp piezvanīt problēmu gadījumā!

Mēs strādājam jau no 1991. gada, esam izdzīvojuši un pārdzīvojuši visas ekonomiskās krīzes un tas liecina par uzņēmuma stabilitāti. Mēs būsim atrodami šajā pašā vietā arī pēc vairākiem gadiem, tāpēc varat būt droši, ka pat pēc garantijas laika mēs varēsim Jums palīdzēt salabot, pārvietot vai uzlabot Jūsu žalūzijas vai aizkarus. Jūsu ērtībām  vienmēr būs pieejams uzticams serviss!

label-4