Katrs dzīvoklis, māja, birojs vai īstenībā pat jebkura telpa ir unikāls veidojums, jo katrā vietā cilvēks rada savu redzējumu, proti, izveido tādu interjeru, kas atspoguļo viņa personību vai uzņēmuma garu un kas liek justies ērti, patīkami un droši. Cilvēks piešķir telpai unikalitāti, izvēloties interjera koncepciju un, protams, atbilstošus dizaina priekšmetus, kas kalpo ne tikai funkcionāliem, bet arī estētiskiem mērķiem. Žalūzijas logiem ir viens no šādiem dizaina elementiem, kas spēj piešķirt jebkurai telpai savu īpašo šarmu un vēlamo noskaņu.

Dažādi interjera stili – dažādi žalūziju veidi

Katrs interjera stils atšķiras ar savu būtību, izmantotajiem materiāliem, mēbelēm un interjera aksesuāriem. Mēs, ALANDEKO komanda, darbojamies jau vairāk nekā 20 gadus, lai katrs spētu atrast savam interjeram piemērotus dizaina elementus. Žalūziju izgatavošana Jūsu telpām ir mūsu aicinājums, tāpēc mēs piedāvājam daudzveidīgu žalūziju izvēli jebkuram interjera stilam.

Lasīt vairāk

 

RULLO ŽALŪZIJAS

Šāds žalūziju veids labi iederas gan lietišķā stila telpās, piemēram, pie liela loga birojā, vai arī dzīvojamajā telpā vai guļamistabā. Rullo žalūzijas lieliski izskatīsies minimālisma interjera stilā, kur telpā dominē ģeometriskas formas dizaina priekšmeti, apdares un mēbeles no dabīgiem materiāliem un atturīgām krāsām.

Pie mums Jūs varat izvēlēties, piemēram, šādus žalūziju veidus:

 • Tradicionālās - lakonisks un elegants loga noformējuma veids;
 • Lielgabarīta – īpaši lielu stiklotu laukumu nosegšanai;
 • Bambusa – ekoloģiska alternatīva tradicionālajām rullo žalūzijām.

ROMIEŠU ŽALŪZIJAS

Šīs žalūzijas logiem tiek dēvētas arī par paceļamajiem aizkariem, kas rada telpā mājīgumu, ekonomējot vietu tāpat kā rullo žalūzijas. Romiešu žalūzijas lieliski iederēsies gan klasiskā stila interjerā, gan arī, piemēram, Austrumu stila interjeros, kur dominē vienkāršas formas priekšmeti, dabas materiāli un dažādi austrumnieciski dizaina priekšmeti: vāzes, zīda spilveni, austrumu paklāji. 

VERTIKĀLĀS ŽALŪZIJAS

Klasiskā stila interjeros tiek izmantotas elegantas mēbeles no koka, vienkāršas tapetes, parketa grīdas un izsmalcinātas lustras. Tādās istabās ļoti labi iederēsies, piemēram, vertikālās žalūzijas, kas ir elegants loga noformējums, ko īpašu padara mūsu plašais audumu klāsts un iespēja žalūzijas pielāgot arī nestandarta slīpas formas logiem. Radiet komforta sajūtu ar elegances pieskārienu, izvēloties mūsu vertikālās žalūzijas!

 

Kvalitatīvu žalūziju izgatavošana Jūsu logiem

Mēs nepārtraukti attīstāmies un smeļamies iedvesmu aktuālajās nozares izstādēs Eiropā un Āzijā, lai piedāvātu Jums žalūzijas, kas atbilst jaunākajām tendencēm logu noformēšanā.

Mūsu piedāvājuma klāstā ir arī šādi žalūziju veidi:

 • Horizontālās – viegli kopjamas un funkcionālas, kas lieliski iederas gan dzīvojamās telpās, gan birojos;
 • Fasādes – efektīvs risinājums aizsardzībai no karstuma un tiešiem saules stariem;
 • Aizsargžalūzijas – telpas aizsardzība pret ielaušanos, uzsilšanu, atdzišanu, trokšņiem un svešiem skatiem.

ŽALŪZIJU AUTOMATIZĀCIJA

Žalūziju izgatavošana ir arī mūsu izaicinājums, tāpēc mēs nepārtraukti meklējam jaunus un inovatīvus risinājumus, lai padarītu Jūsu dzīvi vieglāku. Izmēģiniet žalūziju motorizācijas iespējas, viegli un ērti kontrolējot savas žalūzijas ar radiotālvadības priekšrocībām!

Ilggadēja pieredze, augsti kvalitātes standarti, daudzveidīgi materiāli

Izvēloties mūsu pakalpojumus žalūziju izgatavošanā, Jūs izvēlaties kvalitāti un radošu pieeju Jūsu ideju īstenošanai.

Jūsu ieguvumi, pasūtot žalūzijas ALANDEKO:

 • Izcila kvalitāte, jo mēs ražojam žalūzijas tepat Latvijā;
 • 2 gadu garantija Jūsu pasūtītajām žalūzijām;
 • Plaša audumu un materiālu izvēle jebkurām Jūsu vēlmēm;
 • Radoši risinājumi arī nestandarta logiem;
 • Uzticams uzstādīšanas, garantijas un pēcgarantijas serviss.

Lai arī kāds ir Jūsu mājokļa, biroja vai sabiedriskās telpas interjera stils – no avangarda līdz kantri stilam – pie mums Jūs atradīsiet vislabāko risinājumu Jūsu logu modernam un praktiskam noformējumam!

 

tel

Vēlaties saņemt konsultāciju vai veikt pasūtījumu? tel-sm +371 670 629 29 | mail-sm Klātienē - kādā no veikaliem