ALANDEKO Junior – mazo dizaina entuziastu paradīze

17 dalījušies soc. tīklos

Mazs cilvēks, liela iztēle!

Mūsdienās ikvienai telpai mājoklī tiek pievērsta pastiprināta uzmanība un novārtā nepaliek nedz vannas istaba, nedz guļamistaba, nedz bērnu istaba. Bērnu istaba nav telpa, kurā mazulis vai skolēns pavada laiku mācoties un guļot, tā ir telpa, kurā aug personība, kurā attīstās viņa prasmes un veidojas raksturs. Tāpēc no 2018.gada ALANDEKO piedāvā ALANDEKO Junior – ar rūpību un gādību izlolotu interjera preču paradīzi mazākajiem dizaina entuziastiem, kas plašākai publikai pieejama ALANDEKO veikalā tirdzniecības kompleksā SPICE HOME.

uzst1

Jautrākām rotaļām, saldākam miegam

ALANDEKO Junior piedāvā ne vien dizaina preces – drēbju pakaramos, spoguļus, karodziņu virtenes, baldahīnus, – bet arī mēbeles bērniem. Sākot no telts, kurā mazajam noslēpties no vecāku acīm un iegrimt rotaļās, beidzot ar galdiņiem un krēsliņiem, mīkstajiem atpūtas krēsliem un grāmatu plauktiem.

uzst2

Bērniem ir nepieciešama telpa, kurā tie var būt… bērni. Telpa, kurā smieties, noticēt sapņiem par kosmonautiem, ugunsdzēsējiem un policistiem, kurā iemigt vissaldākajā miegā un telpa, kurā mosties, lai radītu jaunas idejas un piedzīvojumus!

uzst3

Meklē ALANDEKO Junior preces tirdzniecības kompleksa Spice Home ALANDEKO veikalā.

Save

Save

Lielisks piedāvājums atstarojošajām žalūzijām!
Mājas tekstils no LORENA CANALS